KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185142
nr 1318 5142
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 49x39cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:53:11
100 kr
200 kr
250 kr
1.300 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)